restauracepraha3.cz  |   fitnesspraha3.cz
kadernictvipraha1.cz  |   kadernictvipraha2.cz  |   kadernictvipraha-4.cz  |   kadernictvipraha5.cz  |   kadernictvipraha6.cz  |   kadernictvipraha7.cz  |   kadernictvipraha8.cz  |   kadernictvipraha9.cz  |   kadernictvipraha10.cz
AMISTUDIO

Adresa:
Lipanská 10
Žižkov, Praha 3

Telefon: +420 272 734 284
E-mail:  e.mak@seznam.cz
Web: www.amistudio.biz


Další salony v okolí:

Jitka Čtrnáctá
Žižkov

Nabízíme kadeřnické služby, kavitace - bezbolestná ultrazvuková neinvazivní liposukce, kosmetické služby, permanentní make-up, pedikúru, man...

For All
Žižkov

Nabízíme svým klientům již od roku 1992 profesionální péči o vlasy a individuální přístup. Naší prioritou je vysoká úroveň péče o klienta. V...

Barbora Dospělová - Kadeřnické studio Felippe
Vinohrady

Kadeřnictví rodinného typu na Vinohradech blízko stanice metra Flora. Nabízíme dokonalou péči a služby na profesionální úrovni....

Zuzana Zlámalová
Žižkov

Nechte se u nás obarvit třeba na blond a ohromte partnera svým novým zevnějškem. Naše pánské a dámské kadeřnictví nabízí také prodlužování a...
Reklama


AMISTUDIO


Řekněte o nás přátelům:OHODNOŤTE FIRMU POMOCÍ FACEBOOKU nebo Google+ výše!!!
(věrohodné hodnocení od skutečných lidí)


Provádíme prodlužování a zahušťování vlasů anglickou metodou. Používáme výhradně evropské vlasy a přírodní materiál keratin, nepoškozující vlasy. Nabízíme prodej vlasů, příčesy, pletení copánků, modeláž nehtů, permanentní make-up, manikúra, pedikúra.


Hodnocení podniku

Byli jste v tomto podniku? A jak jste byli spokojeni? Napište nám Vaše zkušenosti a pomozte tak ostatním ve výběru toho správného kadeřnictví. Vaše doporučení může někoho inspirovat k návštěvě.
Čím více hvězdiček, tím jste byli spokojenejší - provedená služba, personál, prostředí, cena/kvalita

Oznámkuj salon krásy

  Cena služby (nepovinné):     Datum návštěvy (nepovinné):


Kontaktní "existující" e-mail (nebude zveřejněn)*:
Kontrola (Napište číselně jednatřipětšest):

Po uložení se recenze zařadí pod tento formulář. Provozovatel portálu si vyhrazuje právo možnosti mazat nepravdivé, vulgární i jinak nevhodné příspěvky bez předchozího upozornění. Recenze obsahující pravdivou e-mailovou adresu mají pro nás větší váhu. E-mailové adresy nezveřejňujeme na webu v zájmu zachování soukromí přispěvatelů. Uvedením e-mailu umožníte majiteli, aby mohl reagovat na Vaši recenzi.
Uložené recenze

Recenze jsou obrazem spokojenosti jednotlivých zákazníků, kteří podnik v minulosti navštívili. Zákazníci mají na svůj názor samozřejmě právo, ale je nutné mít na paměti, že každý host má individuální pohled na věc. I proto budeme rádi, pokud na zprávy zareagují třeba i majitelé podniků.


2018-01-25 19:22:19 od zákazníka ****afa78@gmail.com Datum návštěvy: 25.1.2018

Recenze uložena před 17.6.2018 - české známkování
Provedená služba 1
Personál: 1
Prostředí: 1
Cena/kvalita: 1
Cena služby: 500 Kč


Další info:
Výborná komunikace,skvěle provedená práce. Doporučuji.Lenka
Průměr hodnocení: AMISTUDIO — Review Rating: 5 z 5
AMISTUDIO — Review, Hodnocení Rating: 5

out of 5
založeno na 1 hodnoceních.


Diskuze k firmě
V případě, že proběhla před zavedením bodového ohodnocení.

souhlasim!!!!

Ombre hair jsou v tomto kadeřnictví jen hůře udělané melíry.

2013-08-17  10:51:50
marketa
****eta.in@seznama.cz

irena ambre

Výsledek práce této kadeřnice byl katastrofální. Spálené vlasy a o ombré se nedá mluvit. Na vlasech mé dcery vytvořila různě vysoko odbarvené části, které vytvářely čáry mezi odbarvenou a neodbarvenou částí vlasů. Dcera ještě týž den musela využít služeb jiné kadeřnice, čímž se nám vámi poskytovaná služba pořádně prodražila. A to nemluvím o jejích zničených vlasech!

2013-08-17  10:48:35
martina
****ina.horakova@email.cz

Pedikúra proběhla v pořádku, ale nebylo tam nic extra. Prostředí je vyloženě amatérské, pedikérka se nade mnou celou dobu krčila, narvaná na topení, skoro se tam nevešla. Lampička ji svítila na stěnu, místo na mé nohy. Strašně nepohodlné staré křeslo, tak že po 90ti min jsem byla ráda, že je konec.

2013-07-30  22:41:59
alice
****e.s.u @email.cz

Doporučuji, paní Irena je moc milá a hlavně profesionál, ví co dělá a proč to dělá. Moc šikovná kadeřnice, která mě naprosto uchvátila svým přístupem, Slevomatu děkuji, že jsem někoho takového našla a já zůstávám věrnou zákaznicí tohoto salonu.

2013-07-25  20:39:15
Martina
****-ludova.m@email.cz

Vzkaz:

Dnes jsem byla u vás na Pedikuře kterou si nemohu vynachválit ,ale přijde mi nevhodné.... při vstupu do vašeho salonu jsem si připadala jako někde v Rusku, je dost nepříjemné... jste v Čechách tak by bylo vhodné mluvit česky

2013-06-05  21:20:18
adela
****afisher@email.cz

Dnes jsem navštívila váš salon po prvé a byla jsem celkem zaskočena z prostředí se službami jsem byla sice spokojena ale zarážel mne všude prach takové ušmudlane prostředí ale nejvíce mne zarazilo ze se před zákazníky suší ručníky a podle zápachu se ty to ručníky používají stále dokola... Bohužel díky této věci už váš salon nenavštívím ..

2013-05-21  23:08:17
Jarka
****ostenskyuradP-4@seznam.cz

Za obsah a dodržení slevových a dalších akcí ručí jednotliví provozovatelé. Za obsah příspěvků ručí autoři konkrétních příspěvků, přesto je provozovatel portálu oprávněn smazat jakýkoliv nevhodný příspěvek.

Datum poslední aktualizace: 09.06.2015